دسته‌بندی نشده

تعمیر پکیج تاچی

نمایندگی پکیج تاچی کرج

نمایندگی تاچی کرج را با تجربه نمایید

نمایندگی تاچی کرج  توصیه :چنانچه که پکیج شما دارای برگه گارانتی معتبر شرکتی هست و تاریخ آن به اتمام نرسیده خواهید توانست در صورت بروز هرگونه مشکل به شما  و نمایندگی تاچی جهت تعمیر پکیج تاچی در کرج کمک کند تا شما  مشتریان گرامی بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی پکیج تاچی کرج در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر مرکزی نمایندگی پکیج تاچی از این خدمات بهره‌مند خواهید شد اولی چناچه شما به هر دلیلی ازجمله منقضی شدن  تاریخ گارانتی یا مفقود شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش تاچی کرج بهره‌مند شوید می‌توانید با کمک استعلام از صحت شماره سریال اقدام تعمیر پکیج نمودهبه هرحال نمایندگی تاچی در کرج شما را برای خدمات هرچه بهتر کمک می نماید  با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین را ه را برای تعمیر یا سرویس پکیج خود به دست آورید ارائه خدمات باکیفیت به شما باتجربه چندین ساله به دست آمده است.

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

 نمایندگی پکیج تاچی تبدیل شوفاژخانه به پکیج

پکیج را بهتر بشناسیم:
به وسیله پکیج دیواری می توان از مزاحمت موتورخانه و شوفاژ راحت و رها شد. از پکیج می توان برای گرم کردن آب مصرفی خانواده و حتی آبگرم مورد نیاز شوفاژ استفاده کرد.در ایام گذشته هزینه های بسیاری جهت گرمایش تولیدی توسط موتورخانه ها هزینه می گردید. نمایندگی تاچی کرج  اماده ارائه اطلاعات  در هر ساعات از شبانه روز برای شما عزیزان خواهد بود .علاوه بر هزینه ، سوخت و نگهداری آنها کار سخت و زمان بری بود. برای مثال:تعمیر پکیج بسیار ساده تر از یک موتورخانه با حجم بزرگ و پیچیده است. همچنین در مصرف هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود. پکیج ها تاچی فضای کمی اشغال می کنند، مخصوصا پکیج های دیواری. راندمان بالایی دارند. هر واحد از پکیج جداگانه ای استفاده می کند که این باعث استقلال واحد هایمسکونی می شود. مزیت های بیشمار پکیج های دیواری سبب محبوب شدن آنها در ارگان های اجرایی هم شده است. به گونه ای که این روز ها کمتر استفاده از موتورخانه ها دیده خواهد شد

نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

راهنمای نصب پکیج تاچی توسط نمایندگی پکیج تاچی کرج

پکیج دیواری تاچی معمولا داخل آشپزخانه و یا آبدارخانه بر روی دیوار نصب می شود.
که جهت ایجاد ایمنی بهتر است از دودکش دو جداره استفاده شود.
بدین گونه هوای مورد نیاز دستگاه از محیط بیرونی تامین می گردد و خطری ساکنین را تحدید نخواهد کرد.از جمله مصارف پکیج گرم کردن خانه  یا ساختمان های تجاری با استفاده از گرمایش از کف، رادیاتور، فن کوئل می باشد. همچنین آب گرم مصرفی واحد ها را نیز مهیا می کند.اگر بخواهید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید می توانید از ترکیب پکیج و کویل آب گرم استفاده نمایید. بدین گونه گرمای بهتری با هزینه کمتری خواهید داشت.

نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی پکیج تاچی
نمایندگی پکیج تاچی

 

نمایندگی پکیج تاچی کرج ✌ پکیج در حالت تابستانی  چگونه کار می کند

در این حالت هنگامی پکیج تاچی شروع به فعالیت می کند که نیاز به آب گرم باشد، این عملیات به صورت اوتوماتیک انجام می شود. هنگامی که شیر آب گرم باز می شود ، فلومتر فشار ،مشعل را روشن می کند و بعد از بستن شیر آب گرم پکیج خاموش می شود.این دستور از طریق برد کنترل الکترونیک صادر می شود. مبدل حرارتی ثانویه پوسته- لوله فورا آب گرم را تولید می کند.

نمایندگی پکیج تاچی کرج
نمایندگی پکیج تاچی کرج

نمایندگی پکیج تاچی در کرج👌  پکیج در حالت زمستانی چگونه کار می کند

وضیفه پکیج تاچی  آبگرم در فصل زمستان متفاوت است. چون علاوه بر گرم کردن آب مصرفی باید رادیاتور و مدار های گرم کننده را نیز گرم نماید. در این سیستم رتبه با آب گرم مصرفی است. وقتی شیر آب گرم باز می شود. سنسور برقی مدار رادیاتور را تا زمانی که آب گرم مصرفی باز است قطع می نماید. اما این موقت است و با بسته شدن شیر آب گرم مدارآبگرم رادیاتور وصل می گردد. به این گونه همیشه آب گرم به صورت آنی در دسترس است.

نمایندگی تاچی
نمایندگی تاچی

نمایندگی تاچی

نمایندگی های تاچی در سراسر کشور با هندل کردن مشتریان اماده ارائه خدمات پس از فروش تاچی بود ما شما را تنها
نمی گذاریم بعد ار فروش پکیج تاچی تازه کار ما شروع میشه  هر شرکتی با داشتن خدمات پس از فروش قوی مشتریان
خود را راضی نگه می داره و ما هم به دنبال تلاش گسترده جهت رفاه حال شما در تعمیرات پکیج تاچی یا خدمات پس از فروش تاچی
هستیم نگرانی های شما را از خرابی دستگاه را برطرف خواهیم نمود نمایندگی تاچی ضامن تعمیرات پکیج تاچی در کلیه
استان های ایران می باشد

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

تعمیرات پکیج تاچی

تعمیرات پکیج تاچی باید به دست افراد متخصص نمایندگی تاچی کرج انجام شود چرا این پکیج کلیه دستورات
خود را از برد دریافت می نماید و بیشتر مشکلات ناشی از خرای برد پکیج تاچی می باشد که متاسفانه تعمیر کار های
سیار یا غیر نمایندگی قادر به تنظیم نمودن ان نبوده اند تعمیرات پکیج تاچی در کرج را فقط به تیم تعمیراتی نمایندگی پکیج تاچی در کرج واگذار نمایید
تعمیرات پکیج تاچی کرج را به بهترین نحو انجام خواهیم داد تا رضایت مشتریان را به دست اوریم
تعمیرات پکیج تاچی تخص لازم و نیازمند دورهایی که خود شرک تاچی برگزار می کند می باشد
تعمیرات پکیج تاچی  در کلیه استان های ایران الخصوص کرج پذریفته خواهد شد تعمیرات پکیج تاچی را با شماره
تماس های موجود در سایت هماهنگ نماییید

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

کیفیت پکیج تاچی

کیفیت پکیج تاچی را دوستانی که ازین محصول استفاده نموده اند در می نمایند شاید الان برای کسانی که
این دستگاه پکیج را در خانه خود دارند نهایت لذت را ببرند پکیج تاچی پکیج بسیار بادوام بسیار شیک
که بدون صدا و دارای راندمتن بالایی می باشد که نسبت به دیگر پکیج های ایرانی بسیار با دوام و با مقاومت
می باشد کیفیت پکیج تاچی را از دارندگان ان بپرسید ما در حال حاضر این را به شما معرفی می کنیم
چرا که کیفیت پکیج تاچی ارز هر برند تولیدی پکیج بهتر می باشد

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

 

پکیج تاچی ساخت کجاست

هر پکیج که در منزل می بینید این کنجکاوی به ذهنتون می رسد که بیاید و یا بپرسید که این پکیج ساخت کجاست
وکشور سازنده آن کدام است از انجا که کشور های آسیایی شرقی از قبیل ژاپن  بیشترین سازنده این وسایل
ودر این حال بیشترین صادرکننده به کشور ما می باشند.

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

دفترچه راهنمای پکیج تاچی

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

 

 

قیمت پکیج تاچی

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

قیمت پکیج تاچی مدل اسمارت

شت دود به داخل ساختمان به دو طریق باعث آسیب زدن به بهداشت محیط می‌شود. یکی نشت منواکسید کربن حاصل از احتراق ناقص گاز و دیگر کاهش اکسیژن موجود در هوا اتاق. به این منظور جلوگیری از نشت دود حاصل از احتراق در وسایل گاز سوز ازجمله پکیج دیواری دیواری، مقررات و استانداردهایی توسط مراجع ذیصلاح تعیین می‌شود که در صورت رعایت آنها خطر نشت دود به فضای اتاق به کمترین مقدار خود می‌رسد. علاوه بر رعایت این قوانین وجود سنسور دود و سیستم ایمنی کنترل خروج صحیح دود و همچنین سیستم کنترل عملکرد صحیح فن وجود دارد. این سنسورها با تشخیص یک عملکرد ناصحیح در پکیج، وجود خطا در سیستم را تشخیص داده و ایمنی را برای مصرف کننده پکیج فراهم می‌آورند.

با توجه به اینکه پکیج‌ها از مشعل‌های کوچکی برخوردار هستند و کلیه پکیج کدینگ کانال  متفاوت سیستم‌های حرکتی آنها به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شود که کمترین صدا را ایجاد کنند، بنابراین پکیج آلودگی صوتی بسیار پایینی ایجاد می‌کند و آرامش مطلوبی را برای مصرف کننده تامین می‌کند. همچنین در صورت رعایت قوانین، می‌توان پکیج را در کابینت نیز جانمایی کرد. که باعث کاهش صدای تولیدی شعله و فن پکیج نیز می‌شود.

 

خدمات پس از فروش پکیج تاچی

 

 

نمایندگی پکیج تاچی در کرج

پکیج‌های امروزی به اندازه یک کابینت جا اشغال می‌کنند وپکیج کدینگ کانال  متفاوت نسبت به فضایی که بخاری و آبگرمکن و همچنین تاسیسات حرارت مرکزی از ساختمان اشغال می‌کنند، پکیج فضای بسیار کوچکی را به خود می‌دهد. همچنین با  نصب پکیج در کابینت مطابق با اصول و قوانین، می‌توان ان را طوری جانمایی کرد که با دکور خانه نیز تداخلی نداشته باشد
پکیج ها از نظر تعداد مبدل به دو نوع زیر تقسیم می شوند
تک مبدله
در این نوع پکیج در واقع دو مبدل آبگرم مصرفی و سیستم در درون هم مستتر می باشند و این مبدل وظیفه تامین هر دو
را بر عهده دارد این مبدل از نوع پوسته لوله می باشد

نمایندگی پکیج تاچی در اصفهان

اما در صورتی که مدت زمان گارانتی شما به پایان رسیده است، می توانید با مرکز تعمیرات پکیج دیواری ما (شماره تماس مرکز خدمات مشتریان: ۵۴۵۸۴-۰۲۱ ) تماس بگیرید و یا درخواست تعمیر پکیج تاچی خود را از طریق فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید تا در اسرع وقت به‌صورت کاملاً تخصصی به مشکل شما رسیدگی کنیم و بهترین و نزدیک ترین سرویس کار را برای تعمیرات پکیج تاچی به محل شما اعزام نماییم.
نکاتی مهم در رابطه با سرویس و نگهداری از پکیج دیواری
مراحل ساده­ ای وجود دارند که می­ توانید با انجام آن­ ها پکیج خود را در وضعیت مطلوبی نگهداری نمایید و به این ترتیب در کاهش هزینه نگهداری و افزایش طول عمر مفید پکیج دیواری خود تاثیر گذار باشید؛ پس به خواندن مطالب پیش رو ادامه دهید تا با این نکات آشنا شوید.

نمایندگی پکیج تاچی در کرمانشاه

 

 

کد خطاهای پکیج تاچی

 

همواره از مسدود نبودن دودکش­ های خود در پشت بام اطمینان حاصل نمایید و هیچگاه پکیج خود را با چیزی نپوشانید و مانع مسدود شدن دریچه­ های هوا نشوید.
به یاد داشته باشید که حل مشکلات مربوط به پکیج پکیج تاچی می­ تواند پیچیده باشد. لذا در صورتی که برای پکیج شما مشکلی پیش آمده، بهترین کار تماس با افراد فنی و متخصصین باصلاحیت برای عیب یابی پکیج تاچی و رفع مشکل آن می­ باشد.
در صورت لزوم می ­توانید با ما در کاراباما تماس گرفته و در اسرع وقت مشکل خود را برطرف نمایید.

رسوب زدایی پکیج تاچی و سرویس مدار گرمایش
با مرور زمان رسوبات در سیستم پکیج شما و درون لوله ­ها به وجود آمده و باعث افت فشار و همچنین کاهش میزان گرمایش کلی می­ گردد. در چنین حالتی می ­توانید با کمک  سرویسکار پکیج کار رسوب زدایی پکیج تاچی خود را انجام دهید. این کار علاوه بر اینکه موجب از بین رفتن رسوبات و جرم­ های موجود در پکیج و رادیاتورها می ­شود، سبب بهبود کارایی پکیج و افزایش عمر مفید آن می­ گردد.

نمایندگی پکیج تاچی تهران

 

اگر شعله پکیج خاموش شد، با استفاده از دفترچه راهنما از دستورات و مراحل روشن کردن دوباره شعله پیروی کنید. بطور معمول، این کار با گرفتن کلید ریست و سپس فشار دادن دکمه احتراق انجام می ­شود.
بعد از اینکه شعله دوباره روشن شد، احتمالا لازم است که کلید ریست را برای حداقل ۳۰ ثانیه نگه دارید. اگر با چند بار امتحان موفق به راه اندازی آن نشدید، با همکاران ما در کاراباما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما را حل نمایند.
عدم گرما و یا علت گرم نشدن آب پکیج (در پکیج های دریچه باز یا قدیمی)
در سیستم ­های دریچه باز، اگر شعله پیلوت روشن بوده اما همچنان گرما یا آب گرمی وجود ندارد، احتمالا مشکل از شیر توپی است. شیر در مخزن تغذیه و انبساط گیر کرده است. نشانه­ های معمول این مشکل سرد بودن رادیاتورهای طبقات بالا و نبودن آب و هوا در داخل رادیاتورها به هنگام هواگیری آن­ها می ­باشد. همچنین پمپ چرخشی نیز ممکن است بسیار پر سرو صدا باشد.

نقص در احتراق پکیج تاچی

در پکیج­ های قدیمی – معمولا مدل­ هایی که مربوط به ۱۰ سال قبل می­ باشند – پنجره­ایی تعبیه شده که از طریق آن می ­توان مشعل پکیج را مشاهده نمود. اگر پکیج شما به درستی کار کند و احتراق کاملی داشته باشد، رنگ شعله باید آبی باشد. هر زمان که رنگ شعله پکیج به زرد تغییر پیدا کرد، با نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی تماس بگیرید.

نمایندگی پکیج تاچی در غرب تهران

 

حتی اگر پکیج شما به درستی کار می­ کند، سرویس پکیج تاچی به صورت منظم و طبق برنامه می­ تواند به کارکرد بهینه و طولانی شدن طول عمر مفید آن بیافزاید. لذا همواره برنامه سرویس کردن پکیج تاچی خود را توسط سرویسکار ماهر و تعمیرکار پکیج تاچی در نظر داشته باشید. توصیه می­ شود که این کار را سالانه و در ابتدای شروع فصل سرما انجام دهید تا در میانه زمستان با مشکلات ناخواسته مثل گرم نکردن آب، خاموش شدن ناگهانی  و… مواجه نگردید. در صورتی که به سرویس پکیج tachi خود نیاز دارید می توانید از طریق پر کردن فرم ثبت درخواست و یا تماس تلفنی، ما را از درخواست خود مطلع سازید.

خطاهای پکیج تاچی

 

در نوع دو مبدله یک مبدل وظیفه تامین آبگرم شوفاژ سیستم را بر عهده دارد و مبدل دیگر با استفاده ازآبگرم مبدل اول
وظیفه تامین آبگرم مصرفی را بر عهده دارد. مبدل اصلی از نوع پوسته لوله و مبدل کمکی از نوع صفحه ای می باشد

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری تاچی وظیفه دارد به‌تمامی مشتریانی که پکیج دیواری خود از نمایندگی رسمی پکیج تاچی خریداری کرده‌اند به مدت مشخصی که در برگه گارانتی آن‌ها قیدشده است خدمات رایگان یا اصطلاحاً خدمات پس از فروش ارائه دهد پس اگر دستگاه شما دارای گارانتی بوده و در استفاده از آن با مشکل مواجه شده‌اید می‌توانید با مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج دیواری تاچی یا تعمیرگاه مرکزی تاچی از آن خدمات بهره‌مند شوید ولی اگر به هر دلیل مدت‌زمان گارانتی شما به پایان رسیده است می‌بایست با نزدیک‌ترین تعمیرگاه مجاز پکیج تاچی که شماره آن‌ها در پایین همین صفحه موجود است تماس گرفته تا به‌صورت کاملاً تخصصی مشکل راحل کرده و دستگاه پکیج شمارا برای استفاده مجدد آماده کنند.

نمایندگی تاچی شیراز

پکیج تاچی eco

پکیج شوفاژ دیواری تاچی تمام دیجیتال و هوشمندترین شوفاز دیواری تولید شده در کلاس خود می باشد که مجهز به یک صفحه نمایشگر وسیع برای برنامه ریزی تمام قسمت ها و عملکرد دستگاه می باشد و در صورت بروز هر گونه نقص کد عیب یابی و صفحه نمایشگر ظاهر میگردد . در این صورت مصرف کننده و سرویسکار به راحتی میتواند موارد پیش آمده را ببیند و سریع رفع نقص نماید .پ
مجهز به معتبرترین قطعات استاندارد دنیا :
پمپ سیرکولاتور سه سرعته با کنترل‌های اتوماتیک پیشگیرانه
شیر سه طرفه اتوماتیک

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

سیستم احتراق آهسته
سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
سیستم بای پس اتوماتیک
سیستم تنظیم خودکار جریان گاز
سیستم هواگیری اتوماتیک
با قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی
دارای راندمان بالا، بیش از ۹۰%
دارای محفظه احتراق بسته

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی با کمترین میزان رسوب‌گیری
مجهز به سیستم‌های پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی:
مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن اتوماتیک
سیستم عیب یاب اتوماتیک با صفحه نمایشگردیجیتال

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش
سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش
سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه
سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق
سیستم آیونایز حفاظت از شعله
سیستم ضد یخ زدگی
سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه ‌طرفه

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

در مدلهای محفظه احتراق بسته، عمل تخلیه دود و مکش هوا از طریق یک
دودکش دوجداره مخصوص صورت می‌پذیرد؛ لطفا هنگام خرید دستگاه، این دودکش را نیز خریداری فرمایید.
مجهز به فن برای رساندن هوای لازم از فضای آزاد به دستگاه جهت احتراق و تخلیه گازهای ناشی از احتراق

تنظیمات پکیج تاچی

سیستم ­های قدیمی، دریچه باز و غیر چگالشی پکیج، هوا را از محیط داخل خانه می ­گیرند. اما در مدل ­های جدید پکیج دیواری یا همان سیستم­ های بسته و چگالشی، هوای پکیج از بیرون تامین می­ شود. این بدین معنی است که مدل­ های بسته و چگالشی جدید پکیج، معمولا هوای تازه ­تری را استفاده نموده و در بازدهی و مصرف انرژی عملکرد بهتری دارند. سری­ های بسته و چگالشی پکیج حداقل ۲۵% کارآمدتر و بهینه­ تر از سری­ های قدیمی غیر چگالشی عمل می ­کنند.

نگهداری و سرویس پکیج های دود کش دار
صاحبان پکیج­ های خانگی دودکش ­دار که بصورت داخلی در خانه نصب می ­شوند، باید از خطرات موجود آگاه و به فکر ایمنی دودکش ­های پکیج خود باشند. این مدل پکیج ­ها از فن و دودکش برای خروج گازهای حاصل از احتراق و تامین هوا و اکسیژن مورد نیاز خود استفاده می­ کنند. دودکش ها معمولا لوله­ های فلزی بوده که از بالای پکیج خارج و گازهای حاصل از احتراق را که عمدتا از CO2 (مونواکسید کربن) تشکیل شده است به خارج هدایت می ­کنند.

رفع عیب پکیج تاچی

نحوه خدمات‌ پس از فروش پکیج تاچی تعمیرکاران پکیج دیواری این مرکز به مشتریان
زمانی که تعمیر کار پکیج دیواری به محل شما اعزام شد شروع به برسی و چکاب کلی پکیج تاچی شما نموده سپس  انجام یک چکاب کلی میزان خرابی و حدود هزینه تعمیراتی را به شما اعلام خواهد کرد تا شما بتوانید با برسی و برآورد هزینه تصمیم بر تعمیر کردن یا تعویض بگیرید
لازم به ذکر است  این مورد که تعمیرکاران پکیج دیواری تاچی به‌صورت کاملاً تخصصی اقدام به تعمیر و سرویس پکیج تاچی می‌کنندزیر نظر نمایندگی تاچی کرج قطعن بهتر از هر تعمیرکار دیگری به نقاط ضعف و مشکلات احتمالی این وسیله آگاه می باشند و درکوتاه ترین زمان ممکن به عیب اصلی دستگاه پی برده و مشکل را از بین برده و علاوه بر تحمیل نکردن هزینه اضافی قادر خواهند بود که قطعات پکیج دیواری را تعمیر کرده تا اینکه آن را تعویض کنند تا شما بتوانید همچنان از قطعات اصل و شرکتی تاچی استفاده کنید.
شما هم نیاز به خدمات گارانتی نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری تاچی دارید
نمایندگی تاچی کرج

نمایندگی تاچی در کرج
نمایندگی تاچی در کرج

 

پکیج تاچی قیمت

تعمیر پکیج تاچی در عظیمیه – تعمیر پکیج تاچی در ۴۵متری کاج – تعمیر پکیج تاچی در بعثت – تعمیر پکیج تاچی در حسن اباد – تعمیر پکیج تاچی در شهرک اوج – تعمیر پکیج تاچی در رستاخیز – تعمیر پکیج تاچی در گوهردشت – تعمیر پکیج تاچی در شاهین ویلا – تعمیر پکیج تاچی در باغستان – تعمیر پکیج تاچی در درختی – تعمیر پکیج تاچی در ۴۵متری گلشهر – تعمیر پکیج تاچی در میانجاده – تعمیر پکیج تاچی در حصارک – تعمیر پکیج تاچی در مهرشهر – تعمیر پکیج تاچی در مهرویلا – تعمیر پکیج تاچی در دهقان ویلا – تعمیر پکیج تاچی در کیانمهر – تعمیر پکیج تاچی در فاز۴مهرشهر – تعمیر پکیج تاچی در حسین اباد – تعمیر پکیج تاچی در فردیس – تعمیر پکیج تاچی در کلاک – تعمیر پکیج تاچی در مصباح – تعمیر پکیج تاچی در درختی – تعمیر پکیج تاچی در ساسانی – تعمیر پکیج تاچی در شهرک جهان نما – تعمیر پکیج تاچی در رجای شهر – تعمیر پکیج تاچی در مطهری – تعمیر پکیج تاچی در نبوت – تعمیر پکیج تاچی در قلمستان – تعمیر پکیج تاچی در ذوب اهن – تعمیر پکیج تاچی در میدان سپاه – تعمیر پکیج تاچی در ازادگان – تعمیر پکیج تاچی در جهانشهر – تعمیر پکیج تاچی در اسیاب برجی – تعمیر پکیج تاچی در هفت تیر – تعمیر پکیج تاچی در فاز۴مهرشهر

نمایندگی تاچی در کرج
نمایندگی تاچی در کرج

دفترچه راهنمای پکیج تاچی مدل eco

 

پکیج تاچی در اسیاب برجی – فروشگاه پکیج تاچی در هفت تیر – فروشگاه پکیج تاچی در فاز۴مهرشهر – فروشگاه پکیج تاچی در ملارد – فروشگاه پکیج تاچی در گلزار – فروشگاه پکیج تاچی در زمین خانم انصاری – فروشگاه پکیج تاچی در خیابان بهشتی – فروشگاه پکیج تاچی در استاندارد – فروشگاه پکیج تاچی در سه راه تهران – فروشگاه پکیج تاچی در میدان فهمیده – فروشگاه پکیج تاچی در بلوار دانش اموز – فروشگاه پکیج تاچی در سه راه گوهردشت – فروشگاه پکیج تاچی در کارخانه قند – فروشگاه پکیج تاچی در برغان – فروشگاه پکیج تاچی در اسلام اباد – فروشگاه پکیج تاچی در دولت اباد – فروشگاه پکیج تاچی در مشگین دشت – فروشگاه پکیج تاچی در شهرک وحدت -دفترچه راهنمای پکیج تاچی اسمارت

دانلود دفترچه راهنمای پکیج تاچی مدل اکو

وسایل گازسوز جهت تشکیل پکیج کدینگ کانال  متفاوت احتراق نیاز به مصرف اکسیژن دارند، مقرراتی برای نصب پکیج دیواری و یا پکیج آب گرم در واحدهای ساختمانی کوچک اتخاذ شده است. به طور کلی در واحدهای ساختمانی کوچک نصب پکیج با مخاطراتی مواجه است. به این طریق که در صورت نبود جریان هوای تازه مناسب پکیج با مصرف هوای داخل اتاق‌ها، هوای تنفس ساکنین را نیز مصرف می‌کند. برای رفع این مشکل چند راه حل وجود دارد. راه حل اول استفاده از دودکش‌های دولایه است که در یک لایه آنها دود خارج می‌شود و در لایه دیگر هوای تازه به پکیج رسانیده می‌شود. همچنین می‌توان از یک مجرای مجزا برای پکیج عمل هوارسانی را انجام داد. روش دیگر نصب پکیج دیواری در تراس یا ایوان است. در صورتی که قوانین و استانداردها در نصب پکیج در تراس رعایت شود این روش نیز خطرات ناشی از مسمومیت بر اثر کمبود هوا را از بین می‌برد.

دفترچه راهنمای پکیج تاچی مدل اسمارت

اگر به مخزن تغذیه و انبساط سر بزنید (معمولا در کنار تانک آب سرد است) آن را خالی می ­بینید. در این حالت بالا و پایین کردن شیر توپی را امتحان نمایید. با این کار شیر باید دوباره به کار بیوفتد و مخزن تغذیه و انبساط پر شود.وضعیت نامطلوب یک دودکش به همراه پکیجی که به درستی کار نمی ­کند، می­ تواند شما و خانواده­ تان را در معرض خطر جدی مسمومیت مونواکسید کربن قرار دهد. این امر موجب خطرات مرگ و میر ناشی از خفگی و آسیب ­های جدی می­ گردد.
تعمیرکاران و متخصصان نصب پکیج، باید دودکش ­ها را از لحاظ نشتی و وجود هرگونه سوراخ و عیب و نقص بازرسی نمایند و به درستی و با مهارت در جای خود نصب نمایند. همچنین بازرسی نقاط حساس همچون چفت و بست کردن لوله­ ها در قسمت زانویی نباید فراموش گردد. در معرض دید بودن دودکش­ های پکیج کار بازرسی را توسط متخصص فنی راحت ­تر می ­سازد، لذا در صورت امکان از پنهان کردن دودکش ­ها و تعبیه آنان در پشت دیوارها پرهیز نمایید.

 

راهنمای استفاده از پکیج تاچی

امروزه بسیاری از پکیج­ های گازی قابلیت ضد قفل خودکار پمپ دارند. در فصول گرم بدلیل استفاده نکردن از مدار گرمایشی پکیج و جهت جلوگیری از قفل شدن و خشک شدن پمپ، قابلیتی در پمپ پکیج تعبیه شده است که بسیار کارآمد می ­باشد. این قابلیت بصورت خودکار سبب کارکرد پمپ و چرخش آن شده و آب را در لوله­ ها به جریان ­می ­اندازد. این کار سبب جلوگیری از مشکلات در راه اندازی و استارت دوباره پکیج و پمپ در فصول سرد خواهد شد.

در صورتی که پکیج شما از چنین قابلیتی برخوردار نیست، خودتان می ­توانید هر از چند گاهی با روشن نمودن سیستم گرمایش مرکزی حتی در فصول گرم نیز اینکار را انجام دهید. می ­توانید به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پمپ را روشن نموده و بگذارید کار کند، این امر سبب از بین رفتن رسوبات و کارکرد بهینه و بی اشکال پکیج می­ گردد.

تنظیم پکیج تاچی

فروشگاه پکیج تاچی در سرحد اباد – فروشگاه پکیج تاچی در حیدر اباد – فروشگاه پکیج تاچی در محمدشهر – فروشگاه پکیج تاچی در محمود اباد – فروشگاه پکیج تاچی در اشتراکی – فروشگاه پکیج تاچی در بنیاد – فروشگاه پکیج تاچی در گرمدره – فروشگاه پکیج تاچی در رزکان – فروشگاه پکیج تاچی در حصار – فروشگاه پکیج تاچی در شهرک بنفشه – فروشگاه پکیج تاچی در منظریه – فروشگاه پکیج تاچی در سر اسیاب – فروشگاه پکیج تاچی در خاتم الانبیا – نصب پکیج تاچی در عظیمیه – نصب پکیج تاچی در ۴۵متری کاج – نصب پکیج تاچی در بعثت – نصب پکیج تاچی در حسن اباد – نصب پکیج تاچی در شهرک اوج – نصب پکیج تاچی در رستاخیز – نصب پکیج تاچی در گوهردشت – نصب پکیج تاچی در شاهین ویلا – نصب پکیج تاچی در باغستان – نصب پکیج تاچی در درختی –

قیمت پکیج تاچی ۲۸۰۰۰

 

نصب پکیج تاچی در دولت اباد – نصب پکیج تاچی در مشگین دشت –
نصب پکیج تاچی در شهرک وحدت – نصب پکیج تاچی در سرحد اباد –
نصب پکیج تاچی در حیدر اباد – نصب پکیج تاچی در محمدشهر –
نصب پکیج تاچی در محمود اباد – نصب پکیج تاچی در اشتراکی –
نصب پکیج تاچی در بنیاد – نصب پکیج تاچی در گرمدره – نصب پکیج تاچی در رزکان –
نصب پکیج تاچی در حصار – نصب پکیج تاچی در شهرک بنفشه – نصب پکیج تاچی در منظریه – نصب پکیج تاچی در سر اسیاب – نصب پکیج تاچی در خاتم الانبیا نمایندگی پکیج تاچی در عظیمیه نمایندگی پکیج تاچی در ۴۵متری کاج نمایندگی پکیج تاچی در بعثت نمایندگی پکیج تاچی در حسن اباد نمایندگی پکیج تاچی در شهرک اوج نمایندگی پکیج تاچی در رستاخیز نمایندگی پکیج تاچی در گوهردشت نمایندگی پکیج تاچی در شاهین ویلا نمایندگی پکیج تاچی در باغستان نمایندگی

پکیج دیواری تاچی مدل eco

– تعمیر پکیج تاچی در شهرک وحدت – تعمیر پکیج تاچی در سرحد اباد – تعمیر پکیج تاچی در حیدر اباد – تعمیر پکیج تاچی در محمدشهر – تعمیر پکیج تاچی در محمود اباد – تعمیر پکیج تاچی البرز  –  تعمیر پکیج تاچی در اشتراکی – تعمیر پکیج تاچی در بنیاد – تعمیر پکیج تاچی در گرمدره – تعمیر پکیج تاچی در رزکان – تعمیر پکیج تاچی در حصار – تعمیر پکیج تاچی در شهرک بنفشه – تعمیر پکیج تاچی در منظریه – تعمیر پکیج تاچی در سر اسیاب – تعمیر پکیج تاچی در خاتم الانبیا – سرویس پکیج تاچی در عظیمیه – سرویس پکیج تاچی در ۴۵متری کاج – سرویس پکیج تاچی در بعثت – سرویس پکیج تاچی در حسن اباد – سرویس پکیج تاچی در شهرک اوج – سرویس پکیج تاچی در رستاخیز – سرویس پکیج تاچی در گوهردشت – سرویس پکیج تاچی در شاهین ویلا – سرویس پکیج تاچی در باغستان – سرویس پکیج تاچی در درختی – سرویس پکیج تاچی در

 

 

خدمات پس از فروش پکیج تاچی در کرج

نمایندگی پکیج تاچی در ازادگان نمایندگی پکیج تاچی در جهانشهر نمایندگی پکیج تاچی در اسیاب برجی نمایندگی پکیج تاچی در هفت تیر نمایندگی پکیج تاچی در فاز۴مهرشهر نمایندگی پکیج تاچی در ملارد نمایندگی پکیج تاچی در گلزار نمایندگی پکیج تاچی در زمین خانم انصاری نمایندگی پکیج تاچی در خیابان بهشتی نمایندگی پکیج تاچی در استاندارد نمایندگی پکیج تاچی در سه راه تهران نمایندگی پکیج تاچی در میدان فهمیده نمایندگی پکیج تاچی در بلوار دانش اموز نمایندگی پکیج تاچی در سه راه گوهردشت نمایندگی پکیج تاچی در کارخانه قند نمایندگی پکیج تاچی در برغان نمایندگی پکیج تاچی در اسلام اباد نمایندگی پکیج تاچی در دولت اباد نمایندگی پکیج تاچی در مشگین دشت نمایندگی پکیج تاچی در شهرک وحدت نمایندگی پکیج تاچی در سرحد اباد نمایندگی پکیج تاچی در حیدر اباد نمایندگی پکیج تاچی در محمدشهر نمایندگی پکیج تاچی در محمود اباد نمایندگی پکیج تاچی در اشتراکی نمایندگی پکیج تاچی در بنیاد نمایندگی پکیج تاچی در گرمدره نمایندگی پکیج تاچی در رزکان نمایندگی پکیج تاچی در حصار نمایندگی پکیج تاچی در شهرک بنفشه نمایندگی پکیج تاچی در منظریه نمایندگی پکیج تاچی در سر اسیاب نمایندگی پکیج تاچی در خاتم الانبی

 

 

سایت شرکت تاچی

– سرویس پکیج تاچی در کارخانه قند – سرویس پکیج تاچی در برغان – سرویس پکیج تاچی در اسلام اباد – سرویس پکیج تاچی در دولت اباد – سرویس پکیج تاچی در مشگین دشت – سرویس پکیج تاچی در شهرک وحدت – سرویس پکیج تاچی در سرحد اباد – سرویس پکیج تاچی در حیدر اباد – سرویس پکیج تاچی در محمدشهر – سرویس پکیج تاچی در محمود اباد – سرویس پکیج تاچی در اشتراکی – سرویس پکیج تاچی در بنیاد – سرویس پکیج تاچی در گرمدره – سرویس پکیج تاچی در رزکان – سرویس پکیج تاچی در حصار – سرویس پکیج تاچی در شهرک بنفشه – سرویس پکیج تاچی در منظریه – سرویس پکیج تاچی در سر اسیاب – سرویس پکیج تاچی در خاتم الانبیا – فروش پکیج تاچی در عظیمیه – فروش پکیج تاچی در ۴۵متری کاج – فروش پکیج تاچی در بعثت – فروش پکیج تاچی در حسن اباد – فروش پکیج تاچی در شهرک اوج – فروش پکیج تاچی در رستاخیز – فروش پکیج تاچی در گوهردشت – فروش پکیج تاچی در شاهین ویلا – فروش پکیج تاچی در باغستان – فروش پکیج تاچی در درختی – فروش پکیج تاچی در ۴۵متری گلشهر – فروش پکیج تاچی در میانجاده – فروش پکیج تاچی در حصارک – فروش پکیج تاچی در مهرشهر – فروش پکیج تاچی در مهرویلا – فروش پکیج تاچی در دهقان ویلا – فروش پکیج تاچی در کیانمهر – فروش پکیج تاچی در فاز۴مهرشهر – فروش پکیج تاچی در حسین اباد – فروش پکیج تاچی در فردیس – فروش پکیج تاچی در کلاک – فروش پکیج تاچی در مصباح – فروش پکیج تاچی در درختی – فروش پکیج تاچی در ساسانی –

سایت پکیج شوفاژ دیواری تاچی

توصیه های ایمنی درباره پکیج های دیواری تاچی:
استفاده از پکیج های دیواری در کشور روبه افزایش است که متعاقب آن باید نکات ایمنی در جهت بهره برداری ایمن از آنها نیز مد نظر مردم باشد. افزایش استفاده مردم از پکیج های دیواری و توجه نکردن به رعایت نکات ایمنی در استفاده از این وسایل ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد که در این یادداشت خطرات و نحوه استفاده و نگهداری از پکیج های دیواری اشاره شده است
۱ – مساله نشت گاز از مسائل مهمی است که باید در خصوص هر وسیله گازسوزی با جدیت مورد بررسی قرار گیرد. در کلیه وسایل احتراقی گاز سوز از جمله پکیج دیواری آب‌گرم، به علت وجود اتصالات در مسیر عبور گاز، این احتمال وجود دارد که نشت گاز بوجود آید. همچنین در صورت انجام نشدن فرآیند احتراق، گاز به صورت عمده وارد محیط اطراف شده و خطر آتش‌سوزی و انفجار را برای مصرف کنندگان بوجود می‌‌آورد. در پکیج‌ها با توجه به اینکه پکیج در تمام طول سال کاربرد دارد و استفاده از آن منحصر به فصل خاصی نیست، مکان ثابتی برای نصب آن در نظر گرفته می‌شود. این عمل مزایایی را از نظر ایمنیِ نشت گاز برای پکیج دیواری بوجود می‌آورد. حذف اتصالات نامناسب مانند شیلنگ‌های انتقال گاز و دور بودن اتصالات از معرض تماس و برخورد با اشیا، عمر و قابلیت اطمینان را در پکیج بالا می‌برد. پکیج همچنین دارای سیستم ایمنی وجود شعله است که با قابلیت اطمینان بالایی در صورت تشکیل نشدن شعله گاز مدار را قطع می‌کند.

نمایندگی تاچی اراک
نمایندگی تاچی ایلام
نمایندگی تاچی کرمانشاه
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی
نمایندگی تاچی ساوه
نمایندگی تاچی قزوین
نمایندگی تاچی قم
نمایندگی تاچی کاشان
نمایندگی تاچی همدان
نمایندگی تاچی اصفهان
نمایندگی تاچی اردبیل

نمایندگی تاچی در سراسر کشور

نمایندگی تاچی کرمان
نمایندگی تاچی یزد
نمایندگی تاچی اردبیل
نمایندگی تاچی زنجان
نمایندگی تاچی مشهد
نمایندگی تاچی خراسان رضوی
نمایندگی تاچی اذربایجان غربی
نمایندگی تاچی اذربایجان شرقی
نمایندگی تاچی تبریز
نمایندگی تاچی تاکستان
نمایندگی تاچی سنقر

نحوه خدمات پس از فروش نمایندگی تاچی

خدمات سریع
ما در تعمیرگاه های پکیج دیواری با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر تهران و کرج و همچنین نزدیک بودن به شمااین امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر پکیج دیواری تاچی به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.صرفه هزینه های کمتربه این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر پکیج دیواری آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.
کارشناسان متخصص
تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما خواهند بود.خدمتی در جهت کارکرد بهینه و بی عیب پکیج دیواری تاچی
پکیج دیواری، یکی از اجزا اصلی و اساسی خانه شماست. شما برای تأمین گرمای خانه و آب گرم مورد نیازتان در زمستان و تابستان  به سیستم گرمایشی همچون پکیج دیواری نیاز دارید.

توصیه های نمایندگی تاچی کرج

بازدید و سرویس سالانه پکیج دیواری تاچی شما به کارکرد صحیح و بی‌عیب و نقص آن در تمامی طول سال کمک خواهد کرد. انجام سرویس پکیج تاچی به‌صورت منظم منجر به کاهش ریسک ازکارافتادگی آن در فصول سرد سال و همچنین موجب افزایش طول عمر مفید پکیج شما می‌گردد.

متخصصان و تعمیرکاران باتجربه و زبده کاراباما همگی مورد تائید مراکز فنی و حرفه‌ای بوده و دارای مدارک ایمنی و حفظ اصول تعمیرات می باشند. در صورت تماس با مراکز تخصصی تعمیرات پکیج تاچی ما سراسر تهران و کرج، کارشناسان فنی ما آماده انجام هرگونه خدمات سرویس و تعمیر پکیج تاچی شما بوده و علاوه بر آن مشاوره‌های ارزشمندی در خصوص نحوه نگهداری از پکیج دیواری تاچی برای کارکرد بهینه‌تر این سیستم گرمایشی به شما ارائه خواهند داد.

ما به‌عنوان مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیواری تاچی، خدمات تعمیرات در خصوص از کار افتادگی پکیج را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات پکیج تاچی و خدمات ما می توانید از طریق تماس با شماره خدمات مشتریان  یا تکمیل فرم درخواست تعمیرات با ما در ارتباط باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن همکاران ما با برای رفع مشکل پکیج تاچی شما اقدام نمایند.

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

شعبات فعال نمایندگی تاچی کرج

تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری تاچی کرج و تهران گرمای خدماتی لذت بخش
مرکز تعمیرات پکیج دیواری تاچی تخصصی‌ترین خدمات درزمینهٔ تعمیر و سرویس پکیج دیواری را در اختیار شما قرار خواهد داد تا شما علاوه بر خرید باکیفیت‌ترین برند پکیج دیواری بتوانید از باکیفیت‌ترین خدمات پس از فروش و تعمیرات پکیج دیواری تاچی در کرج و تهران نیز بهرمند شوید خدمات ارائه‌ شده با توجه به وجود کارشناسانی که به‌صورت کاملاً تخصصی در این مرکزی مشغول به کار هستند از معتبر ترین خدمات درزمینهٔ سرویس ، تعمیر و نگهداری پکیج دیواری و پکیج گرمایشی و لوازم خانگی تاچی به‌حساب می‌آید.

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

راهنمای خدمات نمایندگی پکیج تاچی کرج

زمانی که شما به هر دلیل در استفاده از پکیج دیواری خود با مشکل مواجه می‌شود یا احساس می‌کنید که یک مشکل تعمیراتی برای شما به وجود آمده است می‌توانید با تعمیرگاه مجاز پکیج دیواری تاچی یا تعمیرگاه مرکزی تاچی تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود در صورت امکان با راهنمایی و مشاوره با کارشناسان مرکز از اطلاعات اولیه در خصوص نوع مشکل خود مطلع شده و در صورت توانایی خود مشکل را حل کنید و اگر این مشکل با توجه به توضیحات کارشناسان تعمیرات پکیج حل نشد ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با اعزام یک تعمیرکار پکیج دیواری تاچی نسبت به رفع مشکل شما اقدام می‌کنیم.

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

نمایندگی تاچی کرج رتبه برتر خدمات

رسالت وجودی نمایندگی تاچی کرج ایجاد سازمانی است مبتنی بر مشتری مداری و احترام به حقوق مسلم آنان ،در راستای تحقق اهداف بلند مدت شرکت و اعتقاد به این امر که تمام اعتبار یک سازمان به وجود مشتریان آن میباشد. ایجاد سود آوری در کنار افزایش رضایتمندی مشتریان در تمامی فعالیت‌های مربوط به فروش و خدمات پس از فروش سیستم های گرمایش و سرمایش تنها رمز بقا و برتری سهم بازار شرکت تاچی به شمار میرود. این امر محقق نخواهد شد مگر با رهبری این بازار، از طریق رقابتی سالم و کسب رضایت مشتری بصورت متداوم که شرکت تاچی با عرضه محصولاتی با کیفیت جهانی و ارائه کامل ترین خدمات تخصصی در صنعت سرمایش و گرمایش کشور گام مهمی را جهت نیل به اهداف بلند مدت شرکت برداشته است.

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

تعمیرات انلاین نمایندگی تاچی کرج

پکیج تاچی در درختی نمایندگی پکیج تاچی در ۴۵متری گلشهر
نمایندگی پکیج تاچی در میانجاده نمایندگی پکیج تاچی در حصارک نمایندگی پکیج تاچی در مهرشهر نمایندگی پکیج تاچی در مهرویلا نمایندگی پکیج تاچی در دهقان ویلا نمایندگی پکیج تاچی در کیانمهر نمایندگی پکیج تاچی در فاز۴مهرشهر نمایندگی پکیج تاچی در حسین اباد نمایندگی پکیج تاچی در فردیس نمایندگی پکیج تاچی در کلاک نمایندگی پکیج تاچی در مصباح نمایندگی پکیج تاچی در درختی نمایندگی پکیج تاچی در ساسانی نمایندگی پکیج تاچی در شهرک جهان نما نمایندگی پکیج تاچی در رجای شهر
نمایندگی پکیج تاچی در مطهری نمایندگی پکیج تاچی در نبوت نمایندگی پکیج تاچی در قلمستان
نمایندگی پکیج تاچی در ذوب اهن نمایندگی پکیج تاچی در میدان سپاه

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی در کرج
سرویس پکیج در کرج
تعمیر پکیج در کرج
تعمیر پکیج تاچی در کرج

خدمات پس از فروش تاچی کرج

نمایندگی پکیج تاچی مهرشهر کرج تعمیرات پکیج تاچی مهرشهر
نمایندگی پکیج تاچی مهرشهر با داشتن شعبات متعدد اماده ارائه تعمیرات پکیج تاچی مهرشهر کرج
می باشدما با داشتن تخصص کامل از دستگاه پکیج با تیپ های مختلف a b c d این اطمینان خاطر
را به شما عزیزان خواهیم داد که تعمیر پکیج تاچی را به نحو احسن انجام دهند نمایندگی پکیج تاچی مهرشر
به واسطه داشتن سرویس کار پکیج تاچی از رتبه بهتری نسبت به سایر مناطق کرج  برخوردار است

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

نمایندگی پکیج تاچی گوهردشت کرج

نصب و راه اندازی دستگاه پکیج گرمایشی برابر اصول فنی و توصیه های شرکت سازندپکیج تاچی دستگاهی است
که آب گرم مورد نیاز برای تأمین گرمایش محیطبه وسیله پخش کننده های گرمایی
(رادیاتورها، فن کویل یا گرمایش ازکف) و آب گرم بهداشتی برای مصارف روزمره از قبیل شستشو،
استحمام و غیره را فراهم می نمایدنمایندگی تاچی مهرشهرنمایندگی تاچی مهرشهرتعیین وقت قبلی نمایندگی پکیج تاچی مهرشهر کرج
ما به شما این امکان میدهیم که در هرساعات از شبانه روز که پکیج تاچی شما خراب گردید در اولین فرصت با نمایندگی
پکیج تاچی مهرشهر کرج تماس گرفته و اطلاع داده در صورت راهنمایی تلفنی اقدام به رفع عیب نمایید در صورت
انجام دادن راهنمایی مشکل شما برطرف نگردیید می توانید ثبت در خواست کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن
سرویس کار تعمیر پکیج تاچی مهرشهر به محل اعزام گردد تا مشکل دستگاه شمار را ازبین ببردنمایندگی تاچی مهرشهرقطعات اورجینال پکیج تاچی لازم جهت تعمیرات پکیج تاچی مهرشهر

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

نمایندگی تاچی مشگین اباد کرج

پکیج تاچی پلاس در نمایندگی تعمیر پکیج تاچی مهرشهر
بد نیست کمی در رابطه با تنظیمات دستگاه های پلاس بدانیم:در واقع در سیستم جدید سری پلاس پرشر فن حذف شده
و بجای فن دور ثابت از فن دور متغییر و بجای پرشر فن
از سنسور فن ( hall sensor ) استفاده شده که عملکرد صحیح فن و دودکش را کنترل میکند .
مواردی که در نصب دستگاه سری پلاس باید رعایت شود :

اعزام تعمیر کار تاچی زیر نظر نمایندگی تاچی کرج

۱-قبل از تنظیم فن دودکش متصل شود
۲-تنظیم فن هنگام راه اندازی الزامی میباشد
۳-در زمان نصب اگر تنظیم فن انجام نشود با خطای تهویه (E1) برخورد خواهید کرد
۴-تنظیم فن بهتر است در ۲مرحله انجام شود
مرحله اول  : در حالت تابستانی بدون شعله
مرحله دوم : در حالت زمستانی پس از تشکیل و ثابت شدن شعله
۶-در صورتی که قطر و طول دودکش تغییر کند تنظیم فن را دوباره انجام دهید

نمایندگی تاچی
نمایندگی تاچی

مشکلات متداول در تعمیرات پکیج تاچی کرج

پکیج تاچی در کرج یکی از بهترین برندهای روز دنیا
مورد استقبال مردم قرار گرفته و این پکیج در طول تاریخ خود بیشترین
خسارات و مشکلاتی را که می تواند داشته باشد به صورت زیر است
یک رسوب گیری و خرابی ntc  یا مشعل و اینکه در بیشتر مواقع
منبع انبساط دوچار خرابی و بروز مشکل می شود.
بیشترین و شایع ترین مشکل سردوگرم شدن اب پکیج و یا مصرفی است.
در مواقعی نیز در در حمام اب به طور ناگهانی سرد می شود.

نمایندگی تاچی در کرج
نمایندگی تاچی در کرج

 

نمایندگی تاچی مهرشهرتعمیرات پکیج تاچی مهرشهر اب با املاح

فشار گاز ورودی ساختمان بر عملکرد دستگاه تاثیر میگذارد قابل توجه است
که فشار گاز مناسب باید بین ۲۰ الی ۲۵ میلی بار باشد
. در صورتی که فشار گاز ساختمان بالاتر از ۲۵ میلی بار
و یا کمتر از ۲۰ میلی بار باشد لطفا از دستکاری کنتور گاز
یا رگولاتور ورودی خودداری فرمایید و شرکت ملی گاز را مطلع نمایید .
نمایندگی تاچی مهرشهر
نمایندگی تاچی مهرشهر
تعمیرات پکیج تاچی مهرشهر
نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی مهرشهر
نمایندگی تاچی فردیس

نمایندگی تاچی در کرج
نمایندگی تاچی در کرج

 

تعمیرات پکیج تاچی کرج صدرصد تضمینی

– تعمیر پکیج تاچی در ملارد – تعمیر پکیج تاچی در گلزار – تعمیر پکیج تاچی در زمین خانم انصاری – تعمیر پکیج تاچی در خیابان بهشتی – تعمیر پکیج تاچی در استاندارد – تعمیر پکیج تاچی در سه راه تهران – تعمیر پکیج تاچی در میدان فهمیده – تعمیر پکیج تاچی در بلوار دانش اموز – تعمیر پکیج تاچی در سه راه گوهردشت – تعمیر پکیج تاچی در کارخانه قند – تعمیر پکیج تاچی در برغان – تعمیر پکیج تاچی در اسلام اباد – تعمیر پکیج تاچی در دولت اباد – تعمیر پکیج تاچی در مشگین دشت

نمایندگی پکیج تاچی کرج
نمایندگی پکیج تاچی کرج

گارانتی قطعات توسط نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی کرج

استفاده از قطعات اورجینال شرکت تاچی باعث می گردد تا دستگاه راندمان بهتری داشته باشد در نمایندگی تاچی
مهرشهر کلیه قطعات شرکتی بوده ودارای عمر بالا ومستحکم غیر قابل اسیب پذیری. دنیای امروز به علت
محدود بودن منابع طبیعی و افزایش جمعیت صرفه جویی و استفاده بهینه از انرژی
به عنوان یک اصل مطرح است. با توجه به اینکه منابع مواد نفتی رو به نقصان است متخصصین در کشورهای
توسعه یافته تلاش می نمایند که وسایلی طراحی نمایند که در مصرف انرژی صرفه جویی کرده تا از این
نعمت الهی بهره بیشتری گرفته شودنمایندگی تاچی نمایندگی تاچی مهرشهر قطعات دارای گارانتی

نمایندگی پکیج تاچی کرج
نمایندگی پکیج تاچی کرج

پیشرفت روز افزون نمایندگی تاچی کرج

با توجه به پیشرو بودن شرکت تاچی در ارائه محصولات با تکنولوژی روز دنیا ، شرکت اقدام به تولید و فروش پکیج شوفاژ دیواری با تکنولوژی Hi Tech دارای فن دور متغیر ( اینورتر ) در مدل های سری + PLUS ( پلاس ) نموده است که از مزایای دستگاهای سری پلاس تاچی میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
۱-صدای کمتر
۲-مصرف انرژی کمتر
۳-راندمان بالاتر
۴-رفع مشکلات پرشرفن
نمایندگی تاچی 

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

شرکت تاچی پیشرو در خدمات پس ازفروش تاچی

تاچی در ۴۵متری گلشهر – فروشگاه پکیج تاچی در میانجاده – فروشگاه پکیج تاچی در حصارک – فروشگاه پکیج تاچی در مهرشهر – فروشگاه پکیج تاچی در مهرویلا – فروشگاه پکیج تاچی در دهقان ویلا – فروشگاه پکیج تاچی در کیانمهر – فروشگاه پکیج تاچی در فاز۴مهرشهر – فروشگاه پکیج تاچی در حسین اباد – فروشگاه پکیج تاچی در فردیس – فروشگاه پکیج تاچی در کلاک – فروشگاه پکیج تاچی در مصباح – فروشگاه پکیج تاچی در درختی – فروشگاه پکیج تاچی در ساسانی – فروشگاه پکیج تاچی در شهرک جهان نما – فروشگاه پکیج تاچی در رجای شهر – فروشگاه پکیج تاچی در مطهری – فروشگاه پکیج تاچی در نبوت – فروشگاه پکیج تاچی در قلمستان – فروشگاه پکیج تاچی در ذوب اهن – فروشگاه پکیج تاچی در میدان سپاه – فروشگاه پکیج تاچی در ازادگان – فروشگاه پکیج تاچی در جهانشهر – فروشگاه  نصب پکیج تاچی در ۴۵متری گلشهر – نصب پکیج تاچی در میانجاده – نصب پکیج تاچی در حصارک – نصب پکیج تاچی در مهرشهر – نصب پکیج تاچی در مهرویلا – نصب پکیج تاچی در دهقان ویلا – نصب پکیج تاچی در کیانمهر – نصب پکیج تاچی در فاز۴مهرشهر – نصب پکیج تاچی در حسین اباد – نصب پکیج تاچی در فردیس – نصب پکیج تاچی در کلاک – نصب پکیج تاچی در مصباح – نصب پکیج تاچی در درختی – نصب پکیج تاچی در ساسانی – نصب پکیج تاچی در شهرک جهان نما – نصب پکیج تاچی در رجای شهر – نصب پکیج تاچی در مطهری – نصب پکیج تاچی در نبوت – نصب پکیج تاچی در قلمستان – نصب پکیج تاچی در ذوب اهن

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

تعمیرات پکیج تاچی در کرج

نمایندگی تاچی تعمیرات پکیج تاچی کرج را به ما بسپارید
تعمیرات پکیج تاچی مهرشهر نیاز به تخصص و امکان تامین قطعات دارد که متاسفانه همکاران با نداشتن این ایتم ها
باعث خرابی دستگاه مشتریان شده اند ما با داشتن موجودی انبار کلیه قطعات پکیج حتی شما را در کوچکترین
ونایاب ترین قطعات تنها نمی گذاریم نمایندگی تاچی مهرشهر کرج ارائه دهنده خدمات پس از فروش تاچی
در مهرشهر کلیه تعمیر کاران پکیج اماده تعمیرات پکیج تاچی در مهرشهر  می باشندنمایندگی تاچی کرج نمایندگی تاچی مهرشهرنمایندگی تاچی مهرشهرمزایای نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی کرج

نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج
نمایندگی تاچی کرج

مناطق تحت پوشش نمایندگی تاچی در کرج

مصباح – سرویس پکیج تاچی در درختی – سرویس پکیج تاچی در ساسانی – سرویس پکیج تاچی در شهرک جهان نما – سرویس پکیج تاچی در رجای شهر – سرویس پکیج تاچی در مطهری – سرویس پکیج تاچی در نبوت – سرویس پکیج تاچی در قلمستان – سرویس پکیج تاچی در ذوب اهن – سرویس پکیج تاچی در میدان سپاه – سرویس پکیج تاچی در ازادگان – سرویس پکیج تاچی در جهانشهر – سرویس پکیج تاچی در اسیاب برجی – سرویس پکیج تاچی در هفت تیر – سرویس پکیج تاچی در فاز۴مهرشهر – سرویس پکیج تاچی در ملارد – سرویس پکیج تاچی در گلزار – سرویس پکیج تاچی در زمین خانم انصاری – سرویس پکیج تاچی در خیابان بهشتی – سرویس پکیج تاچی در استاندارد – سرویس پکیج تاچی در سه راه تهران – سرویس پکیج تاچی در میدان فهمیده – سرویس پکیج تاچی در بلوار دانش اموز – سرویس پکیج تاچی در سه راه گوهردشت

تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج
تعمیرات پکیج تاچی در کرج

 

نمایندگی تاچی تعمیر گاه مرکزی تاچی کرج

نمایندگی تاچی در کرج

0

تعمیرات پکیج تاچی در کرج

ما بهترین ها رو به شما معرفی میکنیم

User Rating: 4.25 ( 1 votes)
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *