امور مشتریانکولر گازی

چرا مفت بفروشید؟! چرا گران بخرید؟!

ارزیابی فنی، و قیمت گذاری قبل از معامله کولر گازی دست دوم

قیمت کولرگازی دست دوم: همه ساله با فرا رسیدن فصل گرما بازار خرید و فروش کولر گازی داغ می شود در این میان بعضی ها هم که اطلاع دقیق و درستی از قیمت و یا وسایل فنی کولر گازی ها ندارند ممکن است با ضرر و زیان بسیار زیادی مواجه شوند.

قیمت کولرگازی دست دوم

ما در مرکز تعمیرات کرج طی تعمیر به این فکر افتادیم تا خدمات ارزیابی و چک و کنترل فنی و همچنین قیمت گذاری معامله های شمارا قبل از این که بخرید یا بفروشید را انجام دهیم تا به این وسیله هم معامله شیرین انجام داده باشید و هم رضایت طرفین هم خریدار و هم فروشنده در این معامله برآورده شود.

به هر صورت ما به عنوان یکی از مراکز تعمیراتی فعال در کرج که برخاسته از مردم و به پشتوانه اعتماد مردم شریف کرج در حال فعالیت و کسب و کار هستیم وظیفه خودمان می دانیم تا به مسائل حاشیه ای هم توجه کنیم و در حد توان خدماتی ارائه کنیم تا مردم از ما راضی باشند.

مجموعه ما که متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی از رشته های فنی و مهندسی می باشد همیشه می کوشد تا با ارائه خدمات خوب و استاندارد رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماید.

قیمت کولر گازی دست دوم را از ما بپرسید

در همین راستا شما می توانید قبل از خرید یا فروش کولر گازی یخچال لباسشویی ظرفشویی جاروبرقی و یا هر یک از لوازم خانگی دیگر که دست دوم معامله می کنید با ما تماس بگیرید تا ما در محل شما حضور پیدا کنیم و ضمن بررسی و کنترل کیفیت و صحت و سلامت دستگاه قیمت منصفانه و عادلانه آن را تعیین کنیم و مطمئناً هم خریدار و هم فروشنده نظر فنی ما را قبول خواهد کرد چرا که ما بی طرفانه و صرفا به خاطر اینکه حق و عدالت رعایت شود.

پس مجدد پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از اینکه معامله کولر گازی یخچال فریزر لباسشویی جاروبرقی ماشین ظرفشویی و یا هر کالای خانگی دیگر را انجام می دهید حتما با ما در مرکز تعمیرات کرج تعمیر تماس بگیرید تا به صورت حضوری و یا تلفنی قیمت کالای شما را به شما بگوییم و در صورت امکان در محل حضور پیدا کنیم و تعیین قیمت بنماییم.

حتما شما هم شنیده اید که وسیله برقی ضمانت ندارد این حرف با توجه به اینکه لوازم برقی از ساختار و سیستم الکترونیکی برخوردار است تا حدودی صحیح است اما لوازم برقی و کالاهایی که سالم و سلامت آنها مورد تایید باشد مطمئناً نسبت به لوازم و کالای خانه ای که سر هم بندی شده باشد و ایرادات آن پوشیده شده باشد تاوت دارد.

پس از جهتی نمی‌توان این حرف را درست دانست که لوازم برقی ضمانت ندارد مادر مرکز تعمیرات کرج کمپرسور موتور ژنراتور  ها و دیگر را ارزیابی و چک و کنترل می‌کنیم و به شما می‌گوییم که عمر مفید دستگاه چقدر است و یا ایراداتی که دارد چیست و در نهایت چه قیمتی دارد.

امیدواریم که با این خدمات ما برای کسانی که اطلاعات درستی از کم و کیف لوازم خانگی و یا مسائل فنی این دستگاه ها ندارند مثمر ثمر باشد و باعث شود تا آنها ضرر و زیانی در معاملات خود نداشته باشند.

پس قیمت کولر گازی دست دوم را از ما بپرسید، کنترل کولرگازی دست دوم خود را قبل از معامله از ما بخواهید و قیمت عادلانه را از ما بگیرید تا خاطره ای خوش و معامله ای بی دردسر و شفاف و بی ضرر و اجحاف داشته باشید.

این مطلب توسط نرم افزار تبدیل گفتار به متن تهیه شده است ایرادات انشایی و املایی آن را بر ما ببخشید همچنین از قسمت های دیگر و مطالب دیگر سایت بازدید بفرمایید

ارادتمند | دوستِ تعمیرکارِ تو

از طریق بخش تماس باما هر گونه مشاوره در این زمینه را مطرح کنید خدمات ما به همشهریانمان امرارمعاش تیم تحصیل کرده و فنی ماست و از طرفی عمیقا و با تمام وجود می کوشیم خدمتی ارائه کنیم. چرا که بر این باوریم همیشه و همه جا خدمت مردم مایه رونق و برکت کار ماست.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.